Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

16 Ekim 2018 Salı Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi Burcu

Hareketli ve keyifli bir gün geçireceksiniz. İsteklerinizi rahat bir biçimde ortaya koyabilir, yapıcı ve olumlu tavırlarınız ile hem karşı cinsi, hem de ailenin saygı duyduğu kişileri etkileyebilirsiniz. Seyahatler yapabilir, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Seyahate çıkmış olanlar yabancılar ile ilişkilerinde biraz rahatsız olabilirler. Ancak kendinizi şanslı hissetmeniz gerekiyor çünkü farklı görüşe sahip olanlar aracılığı ile hayat görüşünüzü değiştirmeniz mümkün. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile hem karşı cinsi, hem de yakınlarınızı etkileyeceksiniz.
Â

Terazi Burcu Sabah Yorumu

Terazi Burcu Hurriyet Yorumu

Terazi Burcu Milliyet Yorumu

Aile hayatınızda yeniden gündeme gelen konularla ilgilenebilirsiniz. Güvenlik konusu sizi uğraştırabilir. Emlak işlerinizde hareketlenmeler olabilir. Başkalarıyla paylaşımlarınız artabilir. İşlerinizi toparlama fırsatı bulabilirsiniz. Yaşadığınız olaylara iç sesinizle yaklaşmalısınız. Farklı konulara ilginiz artabilir. Yabancılarla ilgili konular dikkatinizi çekebilir.

Terazi Burcu Vatan Yorumu

Mesleki konularda başarılısınız. İsteklerinizi karşı tarafa yansıtırken sonradan sizi zor durumda bırakacak işler istemiyorsunuz.

Terazi Burcu Posta Yorumu

Terazi Burcu Takvim Yorumu

16 Ekim 2018 Salı Terazi burcu günlük burç yorumları. Terazi burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 16 Ekim 2018 Salı Terazi burcu günlük burç yorumları.