Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

23 Ocak 2017 Pazartesi Koç Burcu Günlük Yorumu

Koç Burcu

Çok büyük beklentileriniz olabilir. Bütçenizi aşan yatırımlar veya yapabileceklerinizden daha büyük işlere talip olabilirsiniz. Kendinizi ve çevrenizdeki kişileri zorlamaktan kaçının. Sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkileri gözden geçirdiğiniz bir dönemdesiniz ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Olaylara karamsar açıdan bakmayın ve hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Arkadaşlarınıza danışabilirsiniz ve ilginç çözümler ile karşılaşabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde ani değişiklikler olabilir ve sürpriz teklifler ile karşılaşabilirsiniz.

Koç Burcu Sabah Yorumu

Çalan telefonlarına cevap vermek istemeyebilirsin. Yakın çevrenden kendini geri çekmen dikkatlerden kaçmayacaktır.

Koç Burcu Hurriyet Yorumu

Kişisel farkındalığınızı arttıracak, bilgi kazanmanızı sağlayacak, ama bu esnada bütçenize çok fazla zarar vermeyecek şeyler planlamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Koç Burcu Milliyet Yorumu

Günün ilk yarısında psikolojik açıdan daha hassas olabilirsiniz. Öğle sonrasında yenilikler ve kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklar bulacaksınız.

Koç Burcu Vatan Yorumu

Çok farklı konulara kafa yormanız ve hatta bazı girişimlerde bulunmanız güzel. Fakat, o an için halledilmesi şart olmayan küçük pürüzlere takılmanız anlamsız. Gereksiz yere zaman kaybediyorsunuz..

Koç Burcu Posta Yorumu

Koç Burcu Takvim Yorumu

GİZLİ istekleriniz olabilir veya olaylar karşısında istekleriniz değişebilir. Duygularınızı kendinize saklamanız gerek.

23 Ocak 2017 Pazartesi Koç burcu günlük burç yorumları. Koç burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 23 Ocak 2017 Pazartesi Koç burcu günlük burç yorumları.