Koç Burcu İş

Koç Burcu İş

Koç burcu insanı iş ve ekonomik hayatında 11 Ağustos ile 16 Eylül arasında dikkat etmeli. Bu günlerdeki boş yere yaptığınız savurganlıklar çevrenize kaba davranmanıza neden olabilir. 23 Eylül ve 25 Ekim tarihleri arasında ise iş ve ekonomik hayatınızın en şanslı dönemidir. Eğer her hangi bir atılım yapmak istiyorsanız bu dönemi seçmelisiniz. Bu atılımı yaparken dost ve arkadaş çevrenizden yararlanmayı unutmayın. Mart ayı parasal olarak en çok zorluk çekeceğiniz ay olduğu için bu aylarda tasarruf yapmayı deneyin. Bu dönemde dostlarınızdan gelen yardımları sakın reddetmeyiniz.

Koç burcu olarak risklere bayılırsınız. Kendi şirketinizi kurarak kendi kendinizin patronu olmaya çalışırsınız. Özgürlüğünüze çok düşkünsünüzdür ve başkalarının emri altında çalışmak size çok zor gelir. Yeni bir iş kurduğunuzda işinizle ilgili o kadar çok yapmak istediğiniz şey vardır ki parayı elinizde tutmaz sürekli işinizle ilgili yatırım yapar ve başarılı olursunuz. Bu sırada yaşlılığınızı garanti altına almayı ihmal etmezsiniz.

Yatırım yaparken enerjinizi doğru kullanmalı ve elinizdekini bitirmeden yeni yatırımlara başlamalısınız. Kararlı, tutarlı ve sebatkar olduğunuz için başarılı olursunuz. Genelde müsrif değilsinizdir ama bazen ani bir dürtü ile anlamsız harcamalar yapabilirsiniz. Bu zamanlarda da aldığınız şeyler son derece pahalı, hoş ama lüzumsuz olabilir. Ateş elementi olarak fazla iyimsersinizdir. Geleceğiniz garanti altına almalısınız. Kendinize ve ailenize sağlık sigortası ve diğer sigortalardan yaptırmayı ihmal etmeyin.

Ekonomik olarak ne kadar sıkışık olursa olsun başkasının emri altında çalışmamak için kendi işinizi yapmaya devam edersiniz. Ailenize çok bağlı olduğunuz için büyük fedakarlıklar yapabilirsiniz. Amacınıza ulaşmak için çabalarken sevdiklerinizin geleceğini tehlikeye atmayın. Koç burcu olarak planlarınızı uygularken güvenliğinizi önemsemez ve risk alabilirsiniz ama ailenizi buna dahil etmemelisiniz. Hayal ettiğiniz başarıya çok yaklaşmış olsanız bile parayı alır almaz heyecan içinde harcamamalısınız. Rekabetçi yapınız size büyük bir enerji ve başarma güdüsü vermektedir. Bu yüzden çok başarılı oluyorsunuz.

Koç Burcu İş. Koç burcu iş hayatı, Koç burcunun iş hayatı.