Koç Burcu Sağlık

Koç Burcu Sağlık

Koç burcunun hastalıkla arası pek iyi değildir. Yıl boyu sağlığı genellikle iyidir. Yıl içinde sağlığına en dikkat etmesi gereken aylar Haziran ve Aralıktır. Bu aylarda sağlığına çok dikkat etmeli. Yaşamı boyunca tehlikeli bir hastalıkla karşılaşmayacağı için şanslıdır. Bunun için az fakat sık yemek yiyerek bu şansına yardımcı olabilir. Ağır ve yorucu spordan kaçınarak kalbini de koruyabilir. Sürekli hareket halinde olduğu için kilo problemi yoktur. Her zaman sağlıklı görünen koç burcu canlı ve enerjiktir, çok çalışır, çok gezer ve ikisinde de aşırılığa kaçabilir, ölçüsü yoktur. Anlık yaşar ve gelecekten korkmaz. Koç sabırsız olduğu için spor ve rejim dahil her şeyin sonucunu hemen görmek ister. Bedeni ise her zaman sizin kafanızdaki programa uymayabilir. Doğanın daha yavaş işleyen hızına alışmalısınız.

Yiyeceklerde acıyı sever, ızgara et ve balık yemeklerdeki favorisidir. Koç burcu vücutta başı yönettiği için stres altında iken baş ağrıları çekebilirsiniz. Mars tarafından yönetilen kafeinli ve asitli içecekler, baharatlı yiyecekler, parlak ışıklar, çalan telefonlar, yüksek sesli müzik ya da konuşma, ve bunun gibi sinir yaratan şeylerden kendinizi iyi hissedene kadar uzak durmalısınız. Araba ile yavaş giderek uzun bir tur atmanız kafanızı dağıtacaktır. Birçok Koç insanı araba kullanırken rahatlar. Arabanız ile uğraşmak, yağını değiştirmek, yıkamak, ufak tefek değişiklikler yapmak kafanızı dinlendirecektir. Koç insanı yalnızlığı sevmez, arkadaşlarınızla bir araya gelerek kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Bazen stres Koç insanını tutkulu bir sevgiliye dönüştürür. Eğer iyi bir aşk yaşamak istiyorsanız Koç burcunun bu dönemlerini iyi yakalamak gerek. Eğer siz de böyle iseniz sevgilinizi baştan çıkarın ve onu büyüleyin. Koç burcu vücutta başı yönetir, dişler de başın içindedir bu yüzden diş bakımınızı ihmal etmeyerek düzenli olarak dişçinize gitmelisiniz. Koç insanının hareketli ve canlı olduğundan düşünmeden harekete geçip hata yapma olasılığı yüksektir.

Bu zaman zarfında içinizdeki hırsı basketbol, futbol, tenis gibi hareketli sporlarla dışarı atabilirsiniz. Sizin gibi enerji dolu bir ateş burcunun stresli durumlarda yapacağı en iyi şey sinirini spor ve hareketle dışarı atarken olaylardan biraz uzaklaşmak ve bakış açınızı tazelemek olacaktır. Yönetici gezegeniniz sayesinde takım sporlarında başarılı olursunuz. Mars inanılmaz bir güç, dayanıklılık, güven ve motivasyon verir. Rekabet duygunuz çok gelişmiştir ve kararlılığınız ile rakibinizi mutlaka yenmek istersiniz. Kaybetmeyi hiç düşünmeyen Koç hep kazanmak ister. Mağlubiyete tahammülü yoktur ve de çoğu zaman kazanır. Koç burcu; futbol, basketbol, tenis, voleybol, sörf, paten kayma, ip atlama ve jimnastik gibi spor dallarından hoşlanır. Koç burcu olarak bu sporları yaparken çok ısınabilirsiniz, sürekli su içmeyi ihmal etmeyin. Çünkü koç burcu insanının vücudunun susuzluğa tahammülü yoktur.

Koç Burcu Sağlık. Koç burcu erkeği sağlık, Koç burcu kadını sağlık, Koç burcu kadını, erkeği sağlığı.