Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

22 Şubat 2018 Perşembe Kova Burcu Günlük Yorumu

Kova Burcu

Bugün alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve yeni projeler yapacaksınız. Akrabalarınız, kuzenler, kardeşler ve çocuklar ile ilgilenecek onların sorunlarına ilginç çözümler bulacaksınız. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar hareketli bir gün geçirecekler. Çeşitli programlar yapabilir, planlarınız ve projeleriniz ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. İdealleriniz değişiyor. Geleceğe yönelik yeni hayaller kurabilirsiniz ve gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Kafanız karışık olsa bile kararlı ve yapıcı davranacağınız bir dönemdesiniz.
Â

Kova Burcu Sabah Yorumu

Kova Burcu Hurriyet Yorumu

Kova Burcu Milliyet Yorumu

Bugün 14:45’ten gece yarısına kadar Ay boşlukta. Eve dair konular gündeminizi oluşturabilir. Ev içindeki kazalara karşı dikkatli olmaya çalışın. Aile fertlerinin arasında huzursuzluk yaşanabilir. İşlerinizde kendi iç sesinizi dinleyerek çözmeniz gereken olaylar olabilir. Babanıza ait konular gündeme gelebilir. Güven aradığınız durumlar söz konusu olabilir.

Kova Burcu Vatan Yorumu

Koşullarınızı değiştirme konusunda acele etmek istemiyor ve yeni projelere açık olmanıza rağmen, bugün çekimser davranıyorsunuz. Finans konularında yatırımcı yönlerinizi çevresel koşullarıyla birleştirmek olumlu gelişecek.

Kova Burcu Posta Yorumu

Kova Burcu Takvim Yorumu

22 Şubat 2018 Perşembe Kova burcu günlük burç yorumları. Kova burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 22 Şubat 2018 Perşembe Kova burcu günlük burç yorumları.