Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

20 Nisan 2019 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi Burcu

Kafanız karışık olduğu için soğuk algınlığı ve benzeri ateşli hastalıklara kolay yakalanabilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yüksek olduğu için hastalanacağınızı anladığınız dakika hemen önleminizi alacaksınız. Şimdi hasta olmanın sırası değil ve yapacağınız çok iş var. Hatta güçlü istekleriniz ve beklentiniz sizi canlı tutacak. Çok çeşitli işleri aynı zamanda yapmanız gerekebilir ve bu arada dikkatiniz dağılabilir. Verdiğiniz bazı sözleri unutabilirsiniz veya sürpriz misafirleriniz olabilir ve bazı işlerinizi ertelemeniz gerekebilir. Fakat çok çalışmak size iyi gelecek ve böylece enerji fazlanızı boşaltmanıza yardımcı olacak.
Â

Terazi Burcu Sabah Yorumu

Terazi Burcu Hurriyet Yorumu

Terazi Burcu Milliyet Yorumu

Bugün kendinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Hassasiyetiniz olan konularda daha kabullenir davranmanızda fayda var. İkili ilişkilerinizde tartışmalara açık bir gündesiniz. Harcamalarınızda abartıya kaçmamaya özen gösterin. Sorumlu olduğunuz konuları tamamlamak için fırsat yaratabilirsiniz. Alım satım işleri gündeme gelebilir. Terazi burcu bugün

Terazi Burcu Vatan Yorumu

Terazi Burcu Posta Yorumu

Günlük burç :

Terazi Burcu Takvim Yorumu

20 Nisan 2019 Cumartesi Terazi burcu günlük burç yorumları. Terazi burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 20 Nisan 2019 Cumartesi Terazi burcu günlük burç yorumları.