Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

22 Şubat 2018 Perşembe Terazi Burcu Günlük Yorumu

Terazi Burcu

Kendinizi özgür hissetmenin hafifliğini hissedebilirsiniz. Ancak yenilenmek ve değişim sizi zorluyor... Geçmişte yaşadığınız ve unuttuğunuz bazı olayları hatırlayabilirsiniz. Ölüm ve ölüm ötesi ile ilgili konular dikkatinizi çekebilir. Aslında yaşantınızda değişiklik yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz ve yakınlarınızın yaşadığı olaylardan etkilenebilirsiniz. Böylece hayata ve olaylara bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Sert ve zor olaylar karşısında daha yapıcı bir tavır içinde bulunmak için gayret gösterin. İlginç kişilerden etkilenmiş olabilirsiniz ve hayata farklı bakabilirsiniz... Ancak aceleci davranmayın ve güç gösterilerinde bulunmaktan kaçının.

Terazi Burcu Sabah Yorumu

Terazi Burcu Hurriyet Yorumu

Terazi Burcu Milliyet Yorumu

Bugün 14:45’ten gece yarısına kadar Ay boşlukta. Sabah saatlerinde ilişkilerinizle ilgili sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Bugün işlerinizde kriz yaratan durumlarla ilgilenebilirsiniz. Ortaklı para konularında hızlı karar vermemekte fayda var. Sabırlı olmanız gereken durumlar yaşayabilirsiniz, beklemede kalmalısınız.

Terazi Burcu Vatan Yorumu

Partnerinizle birlikte ortak organizasyonlar içinde olacaksınız. Kendi duygularınızdan çok, onun hissettikleri önemli olacak. Enerjinizi daha rahat kullanacağınız ortamları seçmeniz, çevrenizde yanlış yorumlara neden olabiliyor.

Terazi Burcu Posta Yorumu

Terazi Burcu Takvim Yorumu

22 Şubat 2018 Perşembe Terazi burcu günlük burç yorumları. Terazi burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 22 Şubat 2018 Perşembe Terazi burcu günlük burç yorumları.