Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Kadını

Terazi kadının sempatik ve espritüeldir. Erkeklerin kalbini fethetmeyi çok iyi bilirler ve karşı cinse "ya bu kadın ya da hiç" diye düşündürmeyi başarırlar.

Erkekler tabii bu rüyalarındaki kadını elde edince, bu kadının hayli pahalıya mal olduğunu görecekler, çünkü onları ipek ve kadifeye sarmak gerek. Gerçi onlar ne giyseler yakışır. Çünkü bu güzelliği Venüs gezegeninden almışlardır, burçlarına hükmeden gezegen Venüs'tür, çok seçici bir özelliği vardır, çünkü kendisini çok yüksekte görür. O mutlaka iyi bir konumda olup, paralı olmalıdır, ancak duygularına yenik düştükleri için, bazen tam tersi de olabiliyor. Eşine en güzel desteği veren, her ortama uyum sağlayan, sevilen, dinlenen ve her yerde ciddiyetinden emin olunan, aranan bir isimdir. Mantıklı düşünü, düşüncelerini tartar ve kararları erkeğine göre hızlı verir. Çok yardımseverdir, herkese yardım eder, huzuru sever ve kavga edenleri barıştırmak ister.

Yalnızlığı sevmez, tutunacak bir dalı kalmazsa bir süre hemen kendini bırakır, sonra yine bulur ve kendini çabuk toplar. Aşksız yaşayamaz, terazi erkeğine göre daha sık eleyip dokuduktan sonra evlenir. Evliliğinin sağlam olması için çalışır. Sadıktır ve eşinden de aynısını bekler. Eşinin kendisini aldattığına asla ihtimal vermez ve söylenenleri ciddiye almaz. Çalışıp isteklerini kendisinin de katkılarıyla yerine getirmek ister. Terazi kadını zekidir. Meslek yaşamında çok iyi yerlere gelir. Çalışkandırlar, neye el atarlarsa başarılı olur, bazen de tembel tembel oturur, bu onları rahatsız etmez. Dakik olamaz, fakat özür dileyip kendini affettirir.

Kendi işinde patron olmak ister. Baskalarının işine burnunu sokmaz ve meraklı değildir, çünkü bilmediğim bir şey beni ilgilendirmez diye düşünür.

Terazi Burcu Kadını. Terazi burcu kadını özellikleri, Terazi burcu kadını nelerden hoşlanır, Terazi burcu kadınını etkilemenin yolları.