Terazi Burcu Sağlık

Terazi Burcu Sağlık

Dengeli ve duygusal olan Terazi burcunu böbrekleri yönetir. Terazi insanı herhangi bir münakaşa, kaza ve çeşitli olaylar karşısında ciddi rahatsızlıklara yakalanırlar. Terazi insanı sağlıklı görünüşlerine karşın çabuk hastalanır. Soğuk algınlığına ve bulaşıcı hastalıklara yatkın, tüm hastalıklara karşı dirençsizdirler. Hastalığa karşı en dikkatli olmaları gereken dönem Ocağın ilk haftası ile Şubatın ikinci dönemidir. Yine bu dönemlerde fazla sinilenmemeye dikkat ediniz.

Terazi burcu böbrekleri, omurga ve bel bölgesini yönetir. Romatizma ve sırt ağrısına neden olabilecek soğuk algınlıklarından kaçınmalı, kendilerini zorlamamalı bol, bol dinlenmelidirler. Yeme konusunda özenli olmalarına rağmen yinede ölçülü davranmalarında yarar vardır. Teraziler sessizce acı çekmez, hastalandıklarında herkesin haberi olmasını isterler. Tatlıya karşı zaafları fazladır. Bu yüzden tatlı yemeyi azaltmaları gerek. Tamamen kesmeye kalkarsanız daha fazla yemeye başlayabilirsiniz.

Terazinin atıştırma huyu kilo almasına sebep olur. Terazi'nin sosyal hayata ve gece hayatına olan düşkünlüğü uykusuz kalmasına sebep olur. Bu da vücutta dengeyi bozabilir. Bu yüzden gece çok geç olmadan evinize dönmeye çalışın. Bu burcun insanının sağlığından fazla endişelenmesine gerek yoktur. Çünkü yönlendirici gezegeni ömürleri boyunca onları sağlık açısından korumaya alır. Sırt bölgenize dikkat etmeli, sırt kaslarınızı güçlendirmeli ve böbrek sağlığınız için de bol su içmelisiniz.

Sağlıklı ve formda kalabilmeniz için jimnastik, golf, dans gibi sporları denemelisiniz. Saçınızın kötü olması, spor yaptığınız yerin çirkin görüntüsü ya da pejmürde bir giysi ile spor yapmak zorunda olmanız moralinizi bozar. Bu yüzden spor yaparken giyiminize ve spor yaptığınız yere dikkat ediniz. Terazi burcu hoş insanlara takılmaktan, tanıdıkları ile dedikodu yapmaktan spor yapmaya fazla vakit bulamayabilir.

Bu yüzden fazla aşırıya kaçmamalı dengeyi korumalısınız. Teraziler kendilerine çok iyi bakarlar. Onlar kadar bakımlı burç az bulunur. Rafları bakım ürünleri ile doludur ama yediklerine o kadar dikkat etmezler. Takım sporlar Teraziye göredir. Tenis, basket, futbol, voleybol, hentbol, yelkencilik, beysbol gibi partner gerektiren sporları denemelisiniz.

Terazi Burcu Sağlık. Terazi burcu erkeği sağlık, Terazi burcu kadını sağlık, Terazi burcu kadını, erkeği sağlığı.