Yay Burcu 2018

Yay Burcu 2018

Yay Burcu 2018 Genel Bakış

Sevgili Yay burcu, 2018 yılında hayatınızın hemen her alanında her şeyi yoluna koyabilecek ve özellikle yılın ilk yarısında kadar herhangi bir zorlukla karşılaşmayacaksınız. Bu süreç içerisinde yenilenecek, değişim gösterecek ve hafifleyeceksiniz. Sebepsiz yere kafanıza taktığınız, gözünüzde büyüttüğünüz olumsuzlukların hayatınızı zorlaştırdığının artık farkına varmalısınız. Tüm bu olumsuzluklardan kurtulmanın zamanı geldi ve 2018 yılının ilk günlerinde harekete geçmeye başlayacaksınız.

Yay burcu, hayatınızın belirli kısımlarında arzu ettiklerinize ulaşmanızı istemeyen, sizi çekemeyen ve siz olmadığınızda sizi çekiştiren bir kişi var. Bu kişi aslında size ilgi duyuyor ancak sebepsiz yere de sizi kötülüyor. Aslında biraz düşününce bu kişinin kim olduğunu rahatlıkla bulabilirsiniz ancak bu konuyu da kendinize gereksiz yere dert etme ihtimaliniz var. Maddi ve manevi genel olarak iyi durumda olacağınız bir yıl var önünüzde. Tadını çıkartmaya çalışın.

2018 yılında iş ve kariyer hayatınızda doğru adımlar atacağınız için şu an içerisinde bulunduğunuz zorluğun da üstesinden gelebileceksiniz. Yılın ilk günlerinde kendinize yeni bir yol haritası çizmelisiniz. Kendinizi düşünmediğiniz ve insanların ne dediği ile ilgilenmeye devam ettiğiniz sürece ne iş, ne özel ne de eğitim hayatınızda başarılı olursunuz. Doğru analizler yapın ve emin olmadan adım atmamaya çalışın.

Yay burcu, 2018 yılında özellikle kendinizi geliştirme anlamında iyi bir yol kat edeceksiniz. Her türlü çalışmadan kısa kısa paylar elde edecek ve kişisel olarak sürekli olarak gelişeceksiniz. Kararlı olur ve kısa süreli sorunları çok fazla büyütmezseniz hayatınızı bir düzen içerisine sokabilirsiniz. Özellikle iş konusunda bilgilerinize bilgi katacağınız için yeni projelere yönelmeye de eğilimli olacaksınız.

2018 yılı içerisinde herhangi bir projeye başlamadan önce mutlaka doğru analizler yapmaya çalışın. Aşk, aile, iş, arkadaşlık, eğitim veya sosyal hayatınızda her zaman ne yapacağınızı bilmelisiniz. Bu süreç içerisinde iş ve aile hayatınız bir dizi testten geçecek. Testten başarı ile ayrılabilirseniz yılın tamamını mutluluk ve huzur ile geçirebilirsiniz.

Birlikteliğiniz olsun veya olmasın, geride kalan yılı mücadele içerisinde geçirdiğiniz için artık daha hassas ve kırılgan bir yapıya sahipsiniz. Savaştan çıktığınızı düşünürsek, toparlanmak için kendinize biraz olsun zaman ayırmalısınız. Kafanızın karışık olması, yanlış kararlar almaya yatkın olacağınız anlamına geliyor. Can sıkıcı süreç geride kaldı, yenilikler için biraz daha sabırlı olun.

Yay Burcu 2018 Aşk Hayatı

Yay burcu, 2018 yılının gelmesiyle beraber aşk ve ilişkilerinizde öyle bir durumlarla karşılaşacaksınız ki siz dahi bu duruma ayak uydurmakta zorluk çekeceksiniz. Mutluluğu ve huzuru yakalamak isterken ister istemez yanlış adımlarda atacaksınız ancak doğruyu bulduğunuzda yapmış olduğunuz yanlışların verdiği tecrübe ve pişmanlıktan dolayı doğruya daha fazla sarılacaksınız. Bazılarınız içinde bulundukları olumsuzluktan dolayı kısa süreli olacak hislerini aşk zannedebilir.

Yüzünüzün gülmesini isterken, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Böyle bir şeyin gerçek olmasını istemiyorsanız, yakınlaşma ve birliktelik ile ilgili konularda elinizden geldiğinde sabırlı olmalı, doğru zamanı beklemelisiniz. Hala da eski birlikteliğinizi düşünüyor, yaşadıklarınızı kafanıza takıyorsanız, yeni birlikteliğe hazır değilsiniz demektir Yay burcu.

Karşınızdaki kişiye güvenmekte zorluk yaşıyorsanız bunun tek bir nedeni var ve o da geçmişte kalan ve mutlakla unutmanız gereken sancılı dönemden kaynaklanmakta. Yaş olarak olgunluğa erişmiş ve daha ciddi bir ilişki arzulayan Yay burcu insanlarının evliliğe adım atmaları bu yıl içerisinde gerçekleşebilir ancak bir kişiyi tanımadan dahi seçici davrandığınız için bazı şeyleri de siz zorluyorsunuz.

Yay burcu, yalnızlığınızın süresi ne kadar uzun olursa olsun, bu durum dert edilecek bir şey değil. Bazı kişiler gibi ayda bir partner değiştirmenin size fayda sağlamayacağını anlamalı ve üzerine güvensizlik sergilemenize neden olacağını da görmelisiniz. Doğru kişiyi beklemeye devam edin Yay burcu. Beklemede kaldığınız süreç sandığınız kadar uzun sürmeyecek.

Birlikteliği olan Yay burcu insanları, 2018 yılında bir kişi partneriniz olan kişinin kafasını karıştırmak isteyecek. Gereksiz kıskançlıklarınızdan dolayı da partneriniz kafa karışıklığına müsaade edecek gibi duruyor. Birlikte olduğunuz kişiyi sahiplenmek ve sevginizi göstermek isterken baskı altına almamaya çalışın. İyi bir şeyler yapmak isterken hatalar yapabilirsiniz.

Yay Burcu 2018 İş Hayatı

Yay burcu, 2018 yılında iş ve kariyer hayatınızda başarıya ulaşmak için mücadele etmek isteyecek, sürekli olarak hâlihazırda var olan sorumluluklarınıza bir yenisini ekleyebilirsiniz. Mali anlamda iyi durumda olduğunuz ve hayatınızı doğru idare edebildiğiniz için yeni bir işe girişmek şu an için pek mantıklı olmayabilir ancak geri kalan işlerinizi bir düzene oturttuysanız ve yeni bir proje için boş vaktiniz varsa harekete geçebilirsiniz.

Yılın ortalarına kadar iş ve kariyer hayatınızdaki gelişmeleri yakından takip etmeye çalışın. Kim sizinle çalışmaya hevesli, kim sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getiriyor veya kim işten kaçıyor. Tüm bunlar, işini büyütmek isteyen Yay burcu insanlarının öncelikli olarak dikkat etmeleri gereken bir şey. Başarı çok uzağınızda değil, açmanız gereken tek bir kapı var ancak önemli olan doğru kapıyı açabilmek. Bu da biraz tecrübe gerektiriyor.

2018 yılında içerisinde bulunacağınız değişim ve yenilik ihtiyacınız kendi işinizi kurma isteğinizin daha da artmasına neden olabilir. Maddi anlamda güçlü ve rahatsanız, zarar etseniz de toparlayabileceğinizi düşünüyorsanız, yeni bir işe başlayabilirsiniz. Zorluklarla karşılaşacak, zaman zaman para kazanamayacaksınız. İşin güzel taraflarını düşündüğünüz kadar olumsuzlukları da göz önünde bulundurmalısınız.

Stratejik açıdan size destek olacak bir kişi yılın ikinci yarısında hayatınıza girecek. Bu kişiden öğreneceğiniz çok fazla şey var. Ani gelişen olayları en azından şu an için yönetemiyorsunuz ancak bu kişi sayesinde yönetme ve yürütmeyi öğrenebileceksiniz. 2018 yılında finansal olarak yaşanacaklar kararlarınıza bağlı olacak ancak kariyer anlamında doğru adımlar atacaksınız Yay burcu.

Yay Burcu 2018 Sağlık

Yay burcu, 2018 yılında sağlığınızla ilgili yaşanacak olan gelişmeler genel olarak sizi memnun edecek düzeyde olacak. Hayatınızı istediğiniz gibi yaşamayı ve sınırları biraz olsun zorlamayı seviyorsunuz ancak enerjinizin yılın tamamında kısıtlı seviyelerde olacağını düşünürsek her şeyi ağırdan almalı ve dinlenmeye de vakit ayırmalısınız. Enerjinizi yüksek tutmaya ihtiyacınız olacak Yay burcu. Fiziksel açıdan iyi kalmaya çalışın.

2018 yılında kendinize zaman ayırırken bonkör davranmanız gerekiyor. Sağlığınız için özenli davranır ve dikkatli hareket ederseniz en iyi seviyelere ulaşabilirsiniz. Stres, 2018 yılında sağlığınıza olumsuz getirilerde bulunabilir. Üzülmemeye ve moralinizi yüksek tutmaya ihtiyaç duyacaksınız. Herhangi bir sağlık sorununuz varsa da bu yıl içerisinde önemli ilerleme gözlenecek.

İlginizi çekebilir: Yay Burcu Günlük
Yay Burcu 2018. Burçlar Yay 2018, Yay burcu 2018 falı.