Yay Burcu Günlük Burç Yay Burcu Günlük Yorumu Burçlar

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

20 Ağustos 2018 Pazartesi Yay Burcu Günlük Yorumu

Yay Burcu

Yoğun duygular ve farklı bir heyecan ile güne başlayacaksınız. Yoğun duygular ve farklı bir heyecan ile güne başlayacaksınız. Özellikle burcun son günleri doğmuş olanlar sabah saatlerinde duygusal olabilir ve geçmişte yaşadıkları olayları hatırlayabilirler. Özellikle eviniz, anneniz ve annenizin yaşadığı olaylar bilinçaltınızın derinlerinden yükselebilir. Ancak hareket halinde olmak ve dışarıda yapılması gereken işleriniz ile ilgilenmek sizi rahatlatacak. Öğlene doğru haliniz değişiyor. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınıza tesadüf edebilirsiniz veya beklemediğiniz ziyaretçileriniz olabilir ve kafanız karışabilir. Duyduğunuz haberlerden etkilenebilirsiniz. Ancak dedikodular ile fazla ilgilenmeyin ve kaygı uyandıran düşüncelerden uzak durun.

Yay Burcu Sabah Yorumu

Yay Burcu Hurriyet Yorumu

Yay Burcu Milliyet Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken kendinizi daha canlı ve değişken hissedebilirsiniz. Genel olarak girişimlerinizde şanslı koşullar var.

Yay Burcu Vatan Yorumu

Yay Burcu Posta Yorumu

Yay Burcu Takvim Yorumu

20 Ağustos 2018 Pazartesi Yay burcu günlük burç yorumları. Yay burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 20 Ağustos 2018 Pazartesi Yay burcu günlük burç yorumları.