Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

22 Şubat 2018 Perşembe Yay Burcu Günlük Yorumu

Yay Burcu

Karmaşık duygularınız ve değişik hayalleriniz olabilir. Ancak bütün bunlar dikkatinizi dağıtabilir. Endişelerden uzaklaşın ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Özellikle hemen yapılması gereken işleriniz olabilir ve siz bunlardan kaçıyor olabilirsiniz. Ancak bugün ilginç çözümleriniz olabilir ve endişelerden uzaklaşıp ne yapmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. En azından ideallerinizin değiştiğini ve olaylara daha evrensel bir açıdan bakmaya başladığınızı anlayabilirsiniz. Bugün dağınık olabilirsiniz fakat günün ilerleyen saatlerinde duygularınız değişecek ve daha özgür ve çözümleyici bir tavır içine gireceksiniz.

Yay Burcu Sabah Yorumu

Yay Burcu Hurriyet Yorumu

Yay Burcu Milliyet Yorumu

Bugün 14:45’ten gece yarısına kadar Ay boşlukta. Bugün işte beraber çalıştığınız kişilerle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Özellikle öğleden sonra yapacağınız plan ve programlarda aksamalar yaşanabilir. İşe kendinizi vermeme söz konusu olabilir. İşyerinde zaman bulamayıp yapamadığınız işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Yay Burcu Vatan Yorumu

Finans konularında girişimciliğinizi akıllıca kullanmak istiyor fakat yeniliklere karşı çekimser davranışlar içindesiniz. Bugün, inatçı tavırlarınızla bazı çevreleri karşınıza alabilirsiniz. Güvensizlikten nefret ediyorsunuz.

Yay Burcu Posta Yorumu

Yay Burcu Takvim Yorumu

22 Şubat 2018 Perşembe Yay burcu günlük burç yorumları. Yay burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 22 Şubat 2018 Perşembe Yay burcu günlük burç yorumları.