Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

17 Aralık 2017 Pazar Yay Burcu Günlük Yorumu

Yay Burcu

Bugün alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve önem verdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Disiplinli ve ciddi tavırlarınız ile büyüklerinizi etkileyebilirsiniz. Özellikle burcun son on günlük devresinde doğmuş olanlar, hiçbir zaman olmadıkları kadar sabırlı ve dirayetli olacaklar. Uzun zamandır görmediğiniz büyükleriniz ile ilgilenebilir, onların ziyaretine gidebilirsiniz. Katılacağınız davetlerde önemsediğiniz dostlarınızla karşılaşabilir ve ilişkilerinizi pekiştirebilirsiniz. Bugün hareketli ve verimli bir gün geçireceksiniz.

Yay Burcu Sabah Yorumu

Gökyüzü bugün her alanda kendini ispatlayabileceğin bir günde olduğunu vurguluyor. Kafa karışıklığın dağılmaya başlıyor.

Yay Burcu Hurriyet Yorumu

Duyduğunuz her şeye inanmamalısınız. Belli anlaşmalar yapmadan ya da bazı sözler vermeden önce, kendi araştırmanızı bizzat yapmanızda fayda var. Bu hafta sonu, elinize geçen haberlere veya gerçekelri öğrenerek bazı değişiklikler yapabilirsiniz. internet, teknoloji veya bilişimle bağlantılı başlıklarda yeni iş fırsatları doğabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Milliyet Yorumu

Bugün bazı konularda netleşmeyen süreçler içinde olabilirsiniz. Güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. İlişkilerinizde sakin olmaya özne gösterin. İşlerinizi daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz. Bugün kendinizi endişeli hissedeceğiniz durumlar yaşanabilir. Kendinizle kalmak ve bazı sorgulamaları yapmak isteyebilirsiniz. Kendinizi göstermek zor olabilir.

Yay Burcu Vatan Yorumu

Bugün bulunduğunuz ortamlarda sizi fark etmelerini beklemeden öne atılacaksınız. Başlattığınız tüm çalışmaları inatla sürdürecek ve sonuca gideceksiniz. Fiziksel anlamda oldukça çekici,enerjik ve aktif bir tavır içindesiniz.

Yay Burcu Posta Yorumu

Yay Burcu Takvim Yorumu

Bir yakınınıza çokça vakit ayırmanız gerekebilir. İlginizi esirgemeyin. Hayatınızda çıkarmanız gereken insanlar varken buna cesaret edemiyorsunuz.

17 Aralık 2017 Pazar Yay burcu günlük burç yorumları. Yay burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 17 Aralık 2017 Pazar Yay burcu günlük burç yorumları.