Yengeç Burcu 2018

Yengeç Burcu 2018

Yengeç Burcu 2018 Genel Bakış

Sevgili Yengeç burcu, 2018 yılında hayatınızın her alanında arzuladığınız, istediğiniz ve sürekli hayalini kurduğunuz yaşantıya sahip olmanızı sağlayacak gelişmelerle karşılaşacaksınız. Sizi her geçen gün bir adım daha ileriye taşıyacak fırsat ve çalışmalar içerisine gireceksiniz. Hayatınızın kontrolünü kendi elinize almanız şart. Doğru değerlendirmeler sayesinde iş, aşk, eğitim veya aile hayatınızda standartları yükseltebilirsiniz.

Geride bıraktığımız yıl içerisinde düzensizlikten çok fazla yakınmış olabilirsiniz Yengeç burcu ve bunu değiştirmek adına bir şeyler yapmanız gerektiğini düşünüyordunuz. Hayata bakış açınız da bu tarz düşünceler sayesinde yavaş yavaş gelişim göstermeye başlamıştı. Gelişiminiz 2018 yılında yavaş yavaş tamamlanacak ve o istediğiniz düzeni kurabileceksiniz. Geçen yıl karşılaştığınız olumsuzluklar olumlu gelişmelerden çok daha fazlaydı.

2018 yılında ise tam tersi olacak Yengeç burcu. Yılın ilk günlerinden itibaren önceliğinizi belirlemeli ve ona göre davranmalısınız. Yıl içerisinde hayatınızın hangi alanında olursa olsun, başlattığınız işi bitirmelisiniz. Yarım bıraktığınız hemen her şey sizin zararınıza olacaktır. Tüm bunlar sorumluluklarınızla da ilgili. Aynı şekilde sorumluluklarınızı da mutlaka zamanında yerine getirmelisiniz.

Zaman zaman iş ve maddi konularda zaman zaman da arkadaşlık ve ilişkinizde aksaklıklar yaşanabilir. Zorluğu gördüğünüzde kaçmak yerine mücadele etmeye çalışmalısınız. Öncelikle aile hayatınızda sorun yaşıyorsanız ailenizi daha sonra iş, aşk veya eğitim hayatınızı düzene sokmaya çalışmalısınız. Yaptıklarınız da yapacaklarınız da net olmalı Yengeç burcu. 2018 yılı bu açıdan oldukça önemli olacak.

Yengeç burcu, 2018 yılında aşk hayatınızla ilgili atacağınız adımlarda iki kez düşünmelisiniz, en azından Haziran ayına kadar. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızı açmak isteyen bir kişi aklınızı başınızdan alabilecek düzeyde sizinle yakınlaşmak isteyecek. Sizin bu yaklaşıma olumlu cevap verme ihtimaliniz yüksek. Kandırılmayacaksınız Yengeç burcu ancak şimdi ki ilişkinizden daha iyi olacağını söyleyemeyiz.

Söz konusu aşk ve ilişkiler olduğunda mutlu olmak kolay olduğu kadar zordur da. Siz sonuna kadar partnerinize sadık kalın. Kıskançlık ve baskıları gözünüzde çok fazla büyütmemeye çalışın. Her ikisi de belirli bir dozun üzerinde ise öncelikle konuşun hala düzelmiyorsa kendiniz için, iyiliğiniz için mesafe koymalısınız. Atacağınız önemli adımlar olacak Yengeç burcu.

2018 yılında arkadaşlıklara ve sosyal yaşantıya biraz daha fazla önem vereceksiniz. Kısa sürede belki de kurulu olan ortamınızda farklılık yaratabilirsiniz. Size çok samimi ve içten gelen bir arkadaşınızın aslında iyi niyetli olmadığını fark edecek ve üzüleceksiniz. Görmezden gelmek ise tamamen sizin kararınız olacak Yengeç burcu ancak bu kişi sizin diğer arkadaşlıklarınıza da zarar vermekte.

Yengeç Burcu 2018 Aşk Hayatı

Yengeç burcu, 2018'in ilk günlerinden itibaren aşk hayatınızda kafanız karışacak gibi duruyor. Özellikle birlikteliği olan kişilerin baş döndürücü kişilerden uzak durması lazım. En azından birlikte olduğunuz kişinin size oldukça tatlı sert sözler söylemesini istemiyorsanız... Yaklaşımlarınızı en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Birlikteliğiniz genel anlamda keyifli ve eğlenceli olacak.

Her birliktelikte olduğu gibi sizin ilişkinizde de sorunlar olacak Yengeç burcu ancak sorunları ortadan kaldırırken başvuracağınız yöntem, sorunlardan daha önemli olacak. Öyle ki başvuracağınız yöntem sayesinde bu tarz sorunlarla tekrar karşılaşma ihtimalinizi ya ortadan kaldıracaksınız ya da sorunların daha köklü bir şekilde karşınıza çıkmasına neden olacaksınız.

Yengeç burcu, 2018 yılında partneriniz geride bıraktığımız yıldan daha kıskanç olacak gibi duruyor. Sosyal hayatınız o kadar hareketli ki partnerinizin sizi kontrol altına almaya çalışmasına şaşmamalı. Birlikteliğiniz ve ilişkiniz için gereken ne ise onu yapmalısınız. Sosyal hayatınızda ki aktifliğinizi biraz düşürmeye çalışın. Zaten her açıdan yoğun bir dönem sizi bekliyor.

2018 yılının ortalarında doğru daha önceleri birliktelik yaşadığınız kişiye olan özleminiz artacak. Birlikteliğiniz varsa bu durum daha da kötü olabilir. Birlikteliğiniz yoksa da eski ilişkinizin neden son bulduğunu ve aslında birliktelik içerisindeyken mutlu olup olmadığınızı sorgulamalısınız. Ayrıca, kusursuz bir ilişkiye sahip olmuş olsaydınız ayrılır mıydınız? Kendi duygularınızı her şeyden daha fazla düşünmelisiniz.

İlişkinizde fırtınalı dönemi rahatlıkla atlatacaksınız. Sonrasında bu ilişkinin adını bir adım ileriye taşımak için konuşmalar yapacaksınız. Hayatınızı düzene koyduysanız ve ciddi adımlar attığınızda bunun size getirecek olduğu baskıya hazırlıklı olduğunuzdan eminseniz yola koyulabilirsiniz Yengeç burcu. Hiç aceleci ve hevesli davranmayın. Her şeyin zamanında olması daha iyi olacaktır.

Sabırlı olmak, evli olan Yengeç burcu insanları için de önemli. Sorunların kimden, nasıl ve neden kaynakladığı üzerinde çok fazla zaman harcıyorsunuz. Öncelikle evliliğinizin daha sorunsuz olmasını sağlamalısınız. Mücadele etmeden sorun ve sıkıntıların ortadan kalkacağını umarım düşünmüyorsunuzdur. Huzur ve mutluluk getirecek adımlar atın.

Yengeç Burcu 2018 İş Hayatı

Yengeç burcu, 2018 yılında iş ve kariyer hayatınızda sizi ileriye taşıyacak olan gelişme ve fırsatlar için kısa bir süre daha beklemede kalmanız gerekiyor. Belki bu süreç Mayıs, Haziran ayını bulabilir ancak sonrasında bir iş görüşmesine katılacak ve kariyer hayatınızı yeniden şekillendireceksiniz. Sürekli olarak gelişim gösteriyorsunuz Yengeç burcu. Maddi durumunuzun da yükselmesi buna bağlı olacak.

Geride bıraktığımız yıl içerisinde iş ve kariyer hayatınızda sizi yıpratan ve arkasından çok üzüldüğünüz fırsatların artık geride kaldığını anlamış olmalısınız. Sizin yapmanız gereken tek şey yılın ilk günlerinden itibaren geleceğinize ve hedeflerinize ulaşmak olmalı. Mesleki anlamda karşınıza çıkabilecek olan zorluklara hazırlıklı mısınız Yengeç burcu? Kendinize bu sorunun cevabını vermelisiniz.

2018 yılının Haziran ayına kadar olan süreçte şu an sahip olduğunuz işe dört elle sarılmalı ve sorumluluklarınızı mutlaka zamanında imkanınız varsa da zamanından önce yapmalısınız. Kolaylıkla hemen her şeyin üstesinden gelebilecek kişiliğiniz var. Pes etmiyorsunuz ancak sahip olduğunuz konumun bazen size yetebileceğini veya asla koltuğunuzun sallanmayacağı gibi gereksiz düşünceler içerisine giriyorsunuz.

Yengeç burcu, genel olarak 2018 yılında iş ve kariyerinizle ilgili sizi zorlayacak gelişmelerle karşılaşacağınız kadar belki de hiç karşılaşmadığınız ve finansal anlamda çizginizi zirveye taşıyacak fırsatlarla da karşılaşabilirsiniz. Hak ettiğiniz konuma mutlaka sahip olacaksınız. Çaba göstermezseniz gerileyecek, çaba ve emek harcarsanız ilerleyeceksiniz.

Yengeç Burcu 2018 Sağlık

Yengeç burcu, 2018 yılında sağlığınız için uğraş vermek zorunda kalacağınız dönemlerle karşılaşacaksınız. Yılın genelinde söz konusu sağlığınız olduğunda kesinlikle umursamaz davranamazsınız. Sizi uğraştıracak sağlık problemlerinizi olabileceği bu yıl içerisinde özellikle iskelet sisteminize dikkat etmelisiniz. Gereğinden fazla ağır kaldırmamaya, ağır sporlar yapmamaya veya ters hareketlerden kaçınmalısınız.

2018 yılının özellikle ikinci yarısında ağrılarınız bir hayli artacak gibi görünüyor. Ayrıca yine bu dönemden sonra iştahınız açılacak ve bolca yemek yeme eğilimi göstereceksiniz. Zayıf olsanız da kilo probleminiz olsa da dikkatli olmalısınız. Zayıf olan kişiler kontrollü kilo almalı. Kilolu olan kişiler ise az ancak sık yemek yemeğe çalışmalıdır. Son olarak, Yengeç burcu 2018 yılının başında, ortalarında ve sonlarına doğru kan tahlili yaptırmayı unutmayın.

İlginizi çekebilir: Yengeç Burcu Günlük
Yengeç Burcu 2018. Burçlar Yengeç 2018, Yengeç burcu 2018 falı.