Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

22 Şubat 2018 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yengeç Burcu

Sabırsız ve tahammülsüz olabilirsiniz fakat bugün dikkatli davranacaksınız. Özellikle sabah rüyalarınız sizin için çok etkileyici olacak. Gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilir ve duygularınızın yükseldiğini hissedebilirsiniz. Gizli idealleriniz olabilir ve bunları kendinize saklamayı başarabilirsiniz. Sezgilerinizin yükseldiği bir gün... İçinizden yükselen sesi önemseyin ve zaten dikkatinizi çekecek. Bugün sezgileri kuvvetli kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca hayal gücü gerektiren konular ile ilgili çalışma yapan kişiler ve sanatçılar ile karşılaşabilirsiniz ve siz de sanatsal faaliyetlere ilgi duyabilirsiniz. Hırslarınızı denetlemeyi başarabilirsiniz.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Bugün 14:45’ten gece yarısına kadar Ay boşlukta. Bugün arkadaşlarınıza zaman ayırabilirsiniz. Dernek işlerinizi halledebilirsiniz. İşlerinizde size destek olacak kişiler olabilir. Gelecek beklentilerinizi oluşturabilirsiniz. Bugün işleriniz yavaş ilerleyebilir, kesin kararlar vermemeye özen gösterin. İşinizden beklediğiniz ödemeler gerçekleşebilir.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Karşı cinsi kolaylıkla etkiliyorsunuz. Zevklerinizde aşırıya kaçmak istemiyorsanız, arzularınıza gem vurmayı öğrenmelisiniz. Bugün partnerinizle aranızda önlemeyen bir heyecan fırtınası oluşacaktır. Sosyal yaşamınız canlanıyor.

Yengeç Burcu Posta Yorumu

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

22 Şubat 2018 Perşembe Yengeç burcu günlük burç yorumları. Yengeç burcu günlük yorumu. Günlük burç yorumları, 22 Şubat 2018 Perşembe Yengeç burcu günlük burç yorumları.