Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç erkeği inatçı değildir aslında, onu öyle disiplinli gösteren, yalancı ve kötü dünyaya karşı kalkan gibi korumaya aldığı benliğidir. Bu kalın kabuğun altında sakladığı ise çok narin bir çekirdektir. O çok çabuk kırılır. O hayat dolu fantezileri, rüya alemine dalmasına neden olur, uyanmak istemez, ama gerçek dünyaya dönünce geriye kalan büyük sıkıntısıdır.

O hayatının kadınını hayal eder ve beklentileri çok yüksek olduğu için onu bulmakta zorlanır. Ama inançla aramayı sürdürür ve ruhi durumuna göre sevgilileri de sık sık değişir. Oysa o mükemmel bir sevgilidir ve sevdiğini bulduğu zaman kendini unutur. Yengeç erkeğinin gelgitlerini kavrayan kadın doğru zamanlamayla onu kolaylıkla parmağında oynatmayı becerir.

Evlilikte evcil ve sadıktır, ama eşine her şeyi anlatmaz. Onun iç dünyasına kimse inemez. Bazen çok iyi ve kibar, bazen ters ve içe kapanık, her an değişken. Çocuklarına sevgisi sonsuz, onlar onun gururu. Aile sevgisi ve çocuklar her şeyin üstünde. Çok duygusal olmasına karşın, para ile iyi uyum sağlar, herkesin iyi yaşaması için çabalar durur. Çok çalışkandır, hedeflerine ulaşmak için çok çalışır, güven, emniyet, istikrar onun için çok önemlidir.

Çok içe kapanık olduğu için yalnız adamdır ve birlikteliği evlilikte arar. Onun için ayakta kalabilmek önemlidir. Dünü hiç unutmayan, geleceğe ise korku ile bakandır yengeç erkeği, riske etmeyi sevmez. Atılım yapmak gerekirse, sadece çok para kazanmak için yapar, çok bonkör olabilir. Hedeflerine giden yolda iki adım atmadan önce bir adım geri atar.

Yengeç erkeği baskı sevmez, bundan nefret eder, kendi özgürce yapmak ister. Kendi isteklerini reddedene küser veya tam aksine taarruza geçer.

Az arkadaşı vardır yengeç erkeğinin, ama onlar mutlu olabilirler, çünkü böyle bir dostları var. O güzel konuşmaları sever ve bunlarla mutlu olur. Gürültü sevmez, seyehati sever, ancak evden çok uzun zaman uzak kalmamak şartıyla. İşte annesinin eteğinden neden çabuk çözülemediği anlaşılmıyor mu bu yengeç erkeğinin?

Yengeç Burcu Erkeği. Yengeç burcu erkeği özellikleri, Yengeç burcu erkeği nelerden hoşlanır, Yengeç burcu erkeğini etkilemenin yolları.