Yengeç Burcu İş

Yengeç Burcu İş

Yengeç burcunun iş hayatı olarak en şanslı zamanı Ocak ayıdır. İş anlaşmaları yapmak, borçlanmak gibi konularda Mart ayını seçmelisiniz. Haziran ayıda bu konularda size uygun bir dönemdir. Yengeç insanı zor durumda kaldığı zaman yeni para kazanma yolları arayacağına masraflarını kısar. Gelirini nasıl artırabileceğini düşünür. Bir şirket kurmaya kalkıştığınızda uğurlu sayınız olan ikiden fazla ortak almayınız. Yengeç insanı iş hayatında gayrimenkule yatırım yaparak para kazanmaktan hoşlanır. Onlar için ev sahibi olmak çok önemlidir. Tutumlu olduğunuz için alışveriş yapmanın savurganlık olduğunu düşünürsünüz. Alışveriş yaparken de kaliteli malı en ucuza almaya çalışırsınız. Yengeç insanı parasını bankada değerlendirmesini de sever.

Bankadaki hesaplarını, faizlerini kuruşuna kadar bilirler. Başkaları Yengeç insanının tutumlu olmasına ve uzun vadeli planlar yapmasına gıpta ile bakar.

Su elementi olarak sezgileriniz güçlü olduğu için ekonomideki dalgalanmaları herkesten önce hissedebilir ona göre tedbirlerinizi alabilirsiniz. Ailenizin, çocuklarınızın güvenliği ve eğitimleri için para biriktirirken kendinizi de garanti altına almış oluyorsunuz. Yengeç insanının hafızası güçlü olduğu için her zaman nerede neye ne kadar harcadığını kuruşu kuruşuna bilir ve bu yüzden alışverişlerde kazıklanmaz. Yengeç insanının para konusunda en şanslı zamanı Haziran ve Kasım ayıdır. Özellikle Kasım ayının ikinci yarısında yüklü paralar kazanmanız ihtimali çok yüksektir. Mart ayı ile Aralık ayının ilk haftası parasal durumunuza dikkat etmelisiniz. Bu dönemlerde parasal açıdan en şanssız döneminizdir. Bu dönemlerde iş anlaşmalarından uzak durmalısınız.

Yengeç Burcu İş. Yengeç burcu iş hayatı, Yengeç burcunun iş hayatı.