Yengeç Burcu Kadını

Yengeç Burcu Kadını

Canlı kanlı bir kadındır, burç dünyasında ondan daha duyarlı ve hassas kadın bulunmaz. Bazı erkekler onun zavallı bir yaratık olduğunu ve hayat boyu koruması gerektiğini düşünürler, aksi kanıtlandığında görürler ki, asıl kendilerinin korunmaya gereksinimleri varmış. Yengeç kadınının ayağı yere sağlam basar, evlilikte ve meslek hayatında yengeç kadını büyük sevgi ve aşk için yaratılmıştır. Ama onun sevgi anlayışı ona talip olan erkeğe göre farklılık gösterir. Onun için duygular çok önemlidir, pamuğa sarılması lazım ki kırılmasın. Onun için centilmen bir erkek, ateşli bir erkekten daha önemli.

"Seni seviyorum"u telaffuz etmek zor gelir ona, bunun hissedilmesi gerektiğine inanır. İşte bu bilmeceyi çözmek, o meraklı erkeklere düşüyor. Çoğu yengeç kadını erkekler yüzünden hayal kırıklığına uğramışlardır, çünkü beklentileri çok farklıdır. Zor güvenirler, onlar hep prenslerini beklerler. Bu prens fakir olsun, ama onu sevsin, ona müşfikçe davransın ve hatalarını hoş görsün.

Yengeç kadınını okşayın, ama onu eleştirmeyin; en çok bunu sever. Kendisine acınmasını sevmez ve onunla alay edilsin veya kompliman yapılsın istemez, ona bugün güzelsin derseniz, dün değil miydim peki diye sorar. Çok negatiftir, pozitif düşünmek istemez, ancak pozitif olursa ona sürpriz olur.

Yengeç kadını çok seçicidir, şık ve güzel giyimlidir. Mutsuz değildir, ama her şeye alışmak ister. Aldığı bir elbiseye alışana kadar, öbürlerinin mutlaka eskimiş olması lazım.

Yengeç kadını anlaşılmamaktan şikayetçidir. İsteklerini hiç bildirmez, onlar anlaşılsın, tahmin edilsin ister. Öyle olmayınca da, üzülür. Bu durumda onunla evli olmak zor gibi gözükür. Ama evlenince iyi bir ev kadını, aşçı ve tutumlu bir kadın olur. Mükemmel bir anne ve iyi bir ev sahibidir.

Erkeğin bu kadına biraz anlayış göstermesi halinde, evlilik çok mutlu yürür, çünkü o çok esprilidir. Yengeç kadını sevdiklerine verir, kendisi almaz. Kocasına maddi ve manevi destek olur. Meslek hayatında da başarılı olurlar, anlayışlı ve çalışkandırlar, ancak işlerine mutlaka saygı duyulmasını isterler.

Yengeç Burcu Kadını. Yengeç burcu kadını özellikleri, Yengeç burcu kadını nelerden hoşlanır, Yengeç burcu kadınını etkilemenin yolları.