Boğa Burcu 2018

Boğa Burcu 2018

Boğa Burcu 2018 Genel Bakış

Sevgili Boğa burcu, 2018 yılında hayatınızın her alanında karşılaşacak olduğunuz gelişmelere alışmakta zorlanacak ancak alıştığınızda da keyif alacaksınız. Mutlaka her zorluğun iyi tarafı ve mükâfatı olacaktır. Genel olarak şaşkınlık içerisinde geçireceğiniz bir süreç var önünüzde. Özellikle iş ile ilgili konularda kendi beklenti ve düşüncelerinizin çok üzerine çıkma ihtimaliniz var. Çıkarlarınızı düşünün.

Maddi konularda şu an ki durumunuz sizi memnun etmiyor ise düşünce olarak aynı düzeyde olduğunuz ve güvendiğiniz kişi veya kişilerle sorumluluklarınızı paylaşabilir veya hep birlikte yeni bir işe odaklanabilirsiniz. Sorumluluklarınız 2018 yılında artış gösterecek. Belki ödemeniz gereken yeni faturalar, belki de bir kredi veya yönetmeniz gereken bir iş olabilir bu durum. Tecrübeli ve olgun davranmanıza ihtiyacınız olacak.

Boğa burcu, 2018 yılının tamamında hayatınızın her alanında mutlaka hedeflerinizi düşünerek hareket etmeniz gerekiyor. Yaşantınızın bundan sonra ki sürecinde huzurlu, rahat ve ferah bir hayat sürdürmek istiyorsanız düzen için savaşmanız gerekebilir. Değişmesini düşündüğünüz çok fazla şey olsa da teker teker üstesinden gelebilirsiniz Boğa burcu. Aldığınız her kararın arkasında durun ve bunu da çevrenizdeki kişi veya kişilere net olarak belli edin.

Boğa burcu, 2018 yılının tamamında meslek hayatınızdaki becerilerinizi ortaya çıkartmalısınız. Yeteneklerinizden doğru anlamda yararlanabilirseniz iş ile ilgili konularda da dilediğiniz gibi davranabilirsiniz. İş hayatınızda ne kadar rahat ve huzurlu olursanız, aile hayatınızda da kafanız bir o kadar rahat olur. İş hayatınıza verdiğiniz önemi aile hayatınıza da vermeniz gerekiyor. Gözden kaçırdıklarınız ev içerisinde huzurun kaçmasına neden oluyor.

Duygularınızı her ne kadar gizlemeye çalışsanız da 2018 yılında başarılı olamayacaksınız. Sandığınızdan daha hassas ve kırılgan yapıya sahipsiniz. Kaçtığınız ve mücadele etmekten korktuğunuz her şeyin çözüm üretmediğiniz sürece peşinizden geleceğini anlamalısınız. Daha hırslı ve istekli olmanız şart. Sabredin ve mücadeleye devam edin. Her şey yavaş yavaş düzene girecek ama bunun hemen olmasını bekleyemezsiniz.

Eğitim hayatına devam eden Boğa burcu insanlarının derslerine daha fazla kafa yorması gerekiyor. Sınavlardan aldığınız notların sizi yanıltmasına izin vermeyin. Olayın özünü kavramaya ve neyin nasıl olduğunu görmeye çalışın. Meslek hayatınızda en iyisini yapmak istiyorsanız, öğrenin ve üzerine koyun. Özellikle yükseköğretim çağındaysanız, bu okulu neden okuduğunuzu unutmamalısınız. 2018 yılını her açıdan ele almaya ve kendinize daha iyisini sunmak adına değerlendirmelisiniz.

Boğa Burcu 2018 Aşk Hayatı

Boğa burcu, 2018 yılında aşk ve ilişkilerle ilgili şimdiye kadar nasıl düşünceler içerisine girdiyseniz hemen hepsini aklınızdan çıkartmaya bakın. 2018 yılı sizin beklediğinizden ve düşündüğünüzden çok daha farklı geçecek. Aşk hayatınızda ilişkiniz olsun ya da olmasın karmaşıklıkla mücadele ederek yıla başlayacaksınız. Düşünceleriniz, davranışlarınızla örtüşmeyecek ve bu da partneriniz olan kişinin kafa karışıklığı yaşamasına ve hatta sizden uzaklaşmasına neden olacak.

2018 yılının ilk aylarında aşk hayatınızdaki keyfiniz eskisi kadar iyi olmayacak gibi duruyor. Herhangi bir çözüm bulana kadar ilişkinize sahip çıkmalısınız. Çözüm bulduğunuz zamanlarda da sonucu ne olursa olsun hayata geçirmeye çalışmalısınız. Ondan veya şundan şöyle veya böyle tepki alırım diye düşünerek arzuladığınız mutluluğa ve rahatlığa kavuşamazsınız Boğa burcu bunu artık anlamanız gerekiyor.

Hislerinizi gözünüzde gereğinden fazla büyütme ihtimaliniz var. Ufak bir yakınlaşmayı abartabilir ve farklı düşünceler içerisine girerseniz insanların sizi maymun iştahlı olarak görmesine de hazırsınız demektir. Attığınız adımların ters tepmesini istemiyorsanız yılın ortalarına kadar sakin kalmalı ve yalnızsanız da illa ki bir ilişki içerisine girmek adına da yanlış davranmamalısınız.

Boğa burcu, 2018 yılının ortalarından sonra iletişim yeteneğiniz çok daha iyi seviyelerde olacağı için yakınlaşma ve ilerleme konularında biraz daha şanslı olacaksınız ancak ondan önce ki dönemde dediğimiz gibi daha dikkatli olmanız şart. Birlikteliğiniz olsun veya olmasın, iletişiminiz zayıf olduğunda yanlış anlaşılabilirsiniz.

2018 yılında hayatınızın diğer bölümlerinde yaşadığınız aksaklıkları aşk hayatınıza doğrudan yansıtmamanız gerekiyor. Önceliğiniz aşk hayatınızda mutlu ve huzurlu olmak olmalı. Ufak tefek sorun ve sıkıntıların başınızı ağrıtmasına ve aranızda buz dağları oluşmasına müsaade etmeyin. Yaşanan sıkıntıların izlerinden kurtulmaya çalışmalısınız Boğa burcu.

Evli olan Boğa burcu insanları, 2018 yılının ikinci yarısından sonra hem sizin hem de eşinizin yüzünü güldürecek bir haber alacaksınız. Alacak olduğunuz haber sayesinde şimdiye kadar aranızda geçen her türlü olumsuzluğun izinden kurtulacaksınız. Özlediğiniz tutku ve heyecanı tekrardan elde edeceksiniz. Biraz daha sabredin Boğa burcu her şey düzelecek.

Boğa Burcu 2018 İş Hayatı

Boğa burcu, 2018 yılının gelmesi iş ve kariyer hayatınız sizin daha mücadeleci ve pes etmeyen bir insan olmanızı sağlayacak. Yeri geldiğinde müdahale edecek, gerektiğinde de geri planda kalmasını bileceksiniz. Artık daha fazla tecrübe sahibisiniz. Bu tarz davranışlarınız sayesinde sahip olduğunuz iş konumunuzu koruma altına alacaksınız. Çevresel koşulların iş ve kariyer hayatınızda size zarar vermesine müsaade etmeyin.

2018 yılında ortaya koyacak olduğunuz her türlü mücadeleden kendinize avantaj sağlayacaksınız. Kazançlı çıkmayı bileceğiniz bir işin içerisine gireceksiniz. 2018 yılını yükselişte olacağınız yıl olarak değerlendirmeli ve karşınıza çıkan gelişmelere de buna göre yön vermelisiniz. İş ve kariyerinizle ilgili ise yapacak olduğunuz en iyi şey araştıracak olmanız. Eksik yönlerinizi görecek, kendi kendinizi eğitmeye devam edeceksiniz.

Her şeyin iyiye gidecek olması 2018 yılında iş ve kariyer hayatınızda sizin boşlamanıza neden olmamalı. İpin ucunu kaçırırsanız toparlaması sandığınızdan çok daha zor olacaktır Boğa burcu. Çalışmaktan zevk almadığınız kişi veya kişilerle aynı ortamda bulunacağınız dönemler gelecek. Sakin kalmalı ve kendi çıkarlarınızı düşünmelisiniz. Risk, iş hayatınızın her döneminde olduğu gibi bu dönemde de olacak.

Boğa burcu, 2018 yılının ikinci yarısında iş ve meslek hayatınızda sizi ileriye daha net bir şekilde taşıyacak olan bir proje içerisine gireceksiniz. Başarı basamaklarını yavaş çıkmak da hızlı çıkmak da tamamen sizin kararınız olacak. Pastanın büyük dilimini en çok çalışan hak edecek. Bunu yılın sonuna kadar aklınızdan çıkartmamaya çalışın. Ne olursa olsun Boğa burcu, iş hayatınızda sakin kalmaya çalışın.

Boğa Burcu 2018 Sağlık

Boğa burcu, 2018 yılının gelmesiyle beraber sağlığınızla ilgili konularda oldukça kararlı ve net olacaksınız ki bu da bir takım değişiklikler olacağı anlamına gelmekte. Fiziksel olarak değişim ve yenilenme sürecine girmek istiyorsanız doğru kişilerden öneriler almalı ve mutlaka bu kişilerin alanında uzman olmasına dikkat etmelisiniz. 2018 yılında genel olarak baktığımızda ise sizi zorlayacak bir sıkıntınız olmayacak.

Boğa burcu, özellikle kış aylarında vücudunuzun direnci düşüşte olacak ve bu da soğuk algınlığına veya bu konuda daha kötüsüne yakalanmanıza neden olabilir. Kış aylarında çok fazla soğuk havalarda kalmamaya ve mutlaka vitamin açısından bol yiyecek ve içeceklere yönelerek vücut direncinizi artırmanın yollarını aramalısınız. Başta da söylediğimiz gibi zaten sağlıkla ilgili konularda çok dikkatli olacaksınız Boğa burcu.

2018 yılının tamamında hayatınızın her alanında yoğunluk söz konusu olacak Boğa burcu ve bu da enerjinize hiç olmadığı kadar ihtiyacınız olacağı anlamına geliyor. Spor yapabilir, üzerinizde bulunan olumsuz enerjiden de bu sayede kurtulabilirsiniz. Fiziksel ve ruhsal açıdan en iyi konumda olmaya özen gösterin. Süregelen bir rahatsızlığınız varsa da asla pes etmeyin!

İlginizi çekebilir: Boğa Burcu Günlük
Boğa Burcu 2018. Burçlar Boğa 2018, Boğa burcu 2018 falı.