Terazi Burcu 2017

Terazi Burcu 2017

Terazi Burcu 2017 Genel Bakış

Sevgili Terazi burcu, 2017 yılının Haziran ayına kadar olan döneminde rahatlık ve huzur burcunuzda olacak. Kendinizi yenilenmiş, tazelenmiş ve gelişim göstermiş hissedeceksiniz. Yılın ilk altı aylık döneminden en iyi şekilde faydalanmanız gerekiyor. Canınızı sıkacak, sizi gereksiz yere meşgul edecek ve kısıtlayacak her türlü olumsuzluktan uzak durmanız gerekiyor. Zorlukları geride bırakacağınız uzunca bir süreç var önünüzde. Kimsenin arzu ettiklerinize ulaşma yolunda size engel olmasına izin vermeyin.

Genel olarak hedeflediğiniz noktaya ulaşan burçsunuz ancak bunu hırsınızla değil mantığınızla gerçekleştiriyordunuz. Bu yıl içerisinde hem hırslı hem de mantıklı bir şekilde hareket edeceksiniz. Tabi duygularınızı da asla göz ardı etmemek gerek. Finansal zorluklar artık geride kalacak. Gelir seviyenizi her geçen gün biraz daha artıracaksınız. Mali konularda ki sıkıntıların da azalacak olması içinizi rahatlatacaktır.

2017 yılında yapacağınız ya da daha önceden başlatmış olduğunuz her türlü çalışmalardan en iyi verimi elde edebileceksiniz. Hayatınızın her alanında bir düzen kurmalı, kararlı olmalı ve asla yılmadan önünüze bakmalısınız. Faydalı çalışmalar yürüteceğiniz bu dönemde genel olarak kendinizi düşünmeniz gerekiyor. Yatırım yapmayı düşünen Terazi burcu insanları, en doğru analizleri yaptığınızdan emin olmalı, daha sonra harekete geçmelisiniz.

Terazi burcu, 2017 yılında iş, eğitim, aşk veya aile hayatınız geçen yıldan biraz daha hareketli olacak. Geride bıraktığımız yılın sonlarına doğru özellikle aşk hayatınız çok karmaşık bir hal almıştı. Tam anlamıyla savaştan çıktınız. Birlikteliğiniz savaşı atlatmayı başardıysa, yıllarca mutsuz olmayacağınız bir aşka sahipsiniz demektir.

Birlikteliği olmayan kişilerin aşk hayatı biraz daha karmaşık olabilir. Yakınlaşacak, birliktelik kuracak ve uzaklaşacaksınız. Sorunlarla mücadele etmeyi öğrenmelisiniz. Genel olarak yorumlandığında iş, aşk, aile, arkadaşlık, sosyal ve eğitim hayatınız size iyi sonuçlar sunacak gibi görünüyor. Kısıtlayıcı ve can sıkıcı zorluklar mutlaka olacak ancak gelişmeleri yakından takip etmeniz gerekiyor.

Terazi Burcu 2017 Aşk Hayatı

Sevgili Terazi burcu, 2017 yılının gelmesiyle beraber aşk hayatınızdaki hareketliliğin sizi bile şaşırtacak olması aşikar. Birliktelikler içerisine giriyordunuz ancak duygusal açıdan yalnızlık çekiyordunuz. Bu yıl içerisinde duygusal yalnızlığınızın da son bulacağını söylemek gerekiyor. Mutlu olacağınız, yüzünüzün güleceği ve tutkulu aşk yaşayacağınız günler çok yakın.

Geçen yıl içerisinde yaşadığınız hayal kırıklığı aşka olan güveninizin azalmasına neden olmuş olabilir ancak sosyal hayatınız sayesinde sıkıntı ve sorunları kısa süre içerisine aklınızdan uzaklaştıracaksınız. Kendinizi toparlayacak, aşk konusunda biraz daha olgunlaşmış olacaksınız. Sosyal hayatınızın size sunacaklarına hazırlıklı olmanız gerekiyor.

2017 yılının tamamında şans sizinle olacak Terazi burcu. Farklı kişilere ilgi duyacak, heyecanlanacak ve elde etmek adına girişimlerde bulunacaksınız. Evlilik çağına gelmiş ancak bu konuda pek şanslı sayılmayan kişiler de aradığını bulabilir. Genç yaşlarda doğru kişiyi bulmak ve evliliğe adım atmak zor olabilir ancak hem sizin hem de karşınızdaki kişinin yaşından dolayı hayattan beklentileriniz daha farklı olacak.

Uzun süredir yalnız olan ve yaşı da genç olan kişilerin bu süreçte farklı arayışlara yönelmesi anlaşılır bir durum ancak duygularınızın zarar görme ihtimalini de göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Eğlence ve flört arayışında olanların, karşısındaki kişiyi hayal kırıklığına uğratması ve duygularınızı incitmesi söz konusu olabilir. Güven sorunu yaşanma ihtimali var.

Terazi burcu, geçen yıldan devam eden birlikteliğinizi sizi yıpratmış olduğu açık bir şekilde ortada. Ancak sorunlar birlikte olduğunuz kişiyle aranızdakilerden değil çevrenizdeki insanlardan kaynaklanıyordu. Fırtınalı sürecin sizi ve sevdiğiniz kişiyi yıpratmış olma ihtimali göz ardı edilemez. Kendinizi toparlamayı başarmış ve aşk hayatınızın daha güçlü olmasını sağladıysanız uzunca bir süre mutsuzlukla karşılaşmayacaksınız demektir.

2017 yılının belirli zamanlarında birlikte olduğunuz kişi sizin ilgisiz olmanızdan dert yanabilir ancak bu durum isteksiz olmanızdan değil kafanızın karışık olmasından kaynaklanıyor olacak. Birlikteliğiniz söz konusu olduğunda elinizden geleni yapmalısınız. Terazi burcu, 2017 yılında aşk açısından çok güzel gelişmeler yaşanacak ve yüzünüz daima gülecek. Aşka inanın!

Terazi Burcu 2017 İş Hayatı

Sevgili Terazi burcu, 2017 yılında iş hayatınızdaki gereksiz çaba ve uğraşlarınızın farkına varacaksınız. Yıla yenilenerek girecek olmanız finansal açıdan sizi doğru noktalara taşıyabilir. Geçen yıl kazanç açısından çok fazla zorlandığınız söylenemez ancak çok da rahat sayılmazdınız.

2017 yılının gelmesiyle beraber özellikle Mart ayına kadar olan dönemde karmaşıklıklar biraz fazla olacak gibi duruyor. Bu süreçte yapacağınız her türlü girişimde ve projelerde ağırdan almanız gerekiyor. Endişeleriniz yersiz olduğu kadar haklılık payı da var. Sorunlar ilerleyen dönemlerde ortadan kalkacak biraz daha sabırlı olmalısınız. Başarıyı yakalayacaksınız Terazi burcu, bundan kuşkunuz olmasın.

Kendi işinizi kurmakla ilgili planlarınız olabilir. Değişim ve yenilik istiyor, maddi gücü tamamen kendi elinizde bulundurmak için uğraş veriyorsunuz. Aradığınız desteği bulacak, projelerinizi hayata geçirmeyi başaracaksınız. Zorluklar sizi yıldırmayacak Terazi burcu, aksine her geçen gün daha da güçleniyor olacaksınız. Söz konusu iş hayatınız olduğunda planlı ve programlı hareket etmeyi alışkanlık haline getirmelisiniz.

Terazi burcu, ortak işler konusunda ağırlığınızı biraz daha fazla koyacaksınız. Yönlendirilmeye karşı değilsiniz ancak mantıklı olunduğu sürece. Araştırmalarınızı doğru yapın, zararı ve kar payını da düşünerek hareket edin. Aniden gelişen olaylar sizi biraz olsun şaşırtacak ancak kolaylıkla uyum sağlayabileceksiniz. 2017 yılında finansal açıdan yükselen grafiğiniz olacak. İş hayatınız sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Terazi Burcu 2017 Sağlık

Sevgili Terazi burcu, 2017 yılında sağlığınız açısından sizi zorlayan ve hayatı dilediğiniz gibi yaşamanıza engel olacak sorun ve sıkıntılarla karşılaşmayacaksınız ancak siz yine de tedbiri elden bırakmayın. Bu yıl enerjinize çok fazla ihtiyaç duyacaksınız. İşlerle ilgili konularda harekete geçerken veya sosyal hayatınızda varlık gösterirken, daima enerjik olmalısınız. Yılın genelinde sizi yoracak, fiziksel açıdan zorlayacak aktivitelerden uzak durmalısınız.

2017 yılında kendinize geçen yıla göre biraz daha fazla zaman ayırmalısınız. Özenli olduğunuz sürece sağlığınız sizi zorlamayacaktır. 2017 yılının Haziran ayından sonraki döneminde mideniz bir hayli hassas olacak. Yoracak ve kaldırabileceğinizden de fazla yağlı yiyecekler tüketmemelisiniz. Süregelen sağlık probleminiz açısından da iyi durumda olacaksınız. Geri ilerleme olmayacak. Stresten ve üzücü her şeyden uzak durmalısınız.

İlginizi çekebilir: Terazi Burcu Günlük
Terazi Burcu 2017. Burçlar Terazi 2017, Terazi burcu 2017 falı.