Akrep Burcu Cinsellik

Akrep Burcu Cinsellik

Duygusal olarak aktif bir yaşam sürdüğü için, aktif bir cinsel yaşamın da kapılarını rahatlıkla açar. Kendi çekim güçlerinin farkında oldukları zaman, bunu istedikleri insanları elde etmek kullanmaktan hiç geri durmazlar. Aşkın cinsel paylaşım olmadan, platonik seviyede yaşanmasına olanak yoktur. Oldukça derin düşünen ve yaşayan bir insan olmasından dolayı, sevdiği insanla her şeyi paylaşmayı, onun her anını bilmeyi ister. İsteklerini bastırmak zorunda kalırsa zorbalaşabilirler.

Büyük bir cinsel gücü olduğu için, genellikle karşı taraftan da bu beklenti içindedir. İhtiraslarını tutkularını kontrol altına almak oldukça zordur. Cinselliği her zaman her yerde yaşayabilir. Hayal dünyası son derece doludur. Fantezilerini birlikte olduğu kişiyle rahatlıkla paylaşır ve uygulamaya döker. Afrodizyaklar kullanmak, kimsenin aklına gelmeyen uyarıcılar yaratmak, cinsel hayatının doğal parçalarıdır.

Araştırmacı bir yapıya sahip olduğu için, karşı cinsin fiziksel yapısını en ince ayrıntısına kadar en az kendi vücudu kadar bilir ve ona göre davranır buda cinsel çekiciliğinin, vazgeçilmez bir hal almasına neden olur. Cinsellikte genellikle dominant olmayı seven bir tarzı vardır.

Akrep Burcu Cinsellik. Akrep burcu cinsellik, Akrep burcu kadını cinsellik, Akrep burcu erkeği cinsellik.