Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Kadını

Erkeler onun seksi haline ve o iri gözlerine bayılırlar ve büyülenirler. O erkeği seçti mi her şeyiyle onun olmak ister ve onu sükutu hayale uğratmaz. Ateşlidir ve duyguları derinden hisseder ve patlamaya hazır volkan gibidir.

Ondan kopmak kolay değildir, o erkeğini adam eder; ama sadakat ister. Onu kendi istediği gibi yontar ve şekle sokar; bazı erkekler robot gibi hissederler kendilerini. O kadar da değil, çok hoş ve sevimlidir Akrep kadını. Eş olarak bir kılıbık değil sözünü geçiren tam bir erkek ister. Onun için her türlü birliktelik mümkündür, çünkü ön yargısı yoktur.

Akrep kadınını bırakan erkekler onlara cadı derler ve ayrıldıktan sonra da ondan kopamazlar. Çünkü o iğnelerini arada sırada yine sokar ve buradayım der, en iyisi uzaklara kaçıp izini belli etmemek. Akrep kadını çok kıskançtır, ama seksi görünüşü partnerini de kıskançlığa iter, oysa o doğru insanı bulunca sadık kalır.

Arzuları bitmek bilmez, kalbinin erkeğinin işi kolay değildir. Bu erkek aynı zamanda zeki ve kültürlü olmalı ki akrep kadını ona hayranlık duyup, onu göklere çıkarsın. Akrep kadını ile evlilikte çok kavga olur. İşte o zaman gerçeği bütün ciplakliğiyla karşısındakinin yüzüne vurur ve onu hak etmediğini dile getirir. Ama erkeğine toplum içinde değer verir ve her konuda arka çıkar.

Çocukları içinde aynısı geçerlidir: Onlara kimse bir kötülük düşünmesin. Çocuklar özgürdür, çünkü ayaklarının üstünde durmayı küçükten öğrenmeleri gerektiğine inanır, kendisine ögretildiği gibi. Oysa bazı çocukların çok sevgiye, şefkat dolu bir anneye ihtiyacı da olduğunu unutur.

Sır saklar, kendi sırlarını ise kocasına bile açmaz. Adildir, ama onun intikam alışına rastlayan o öfkeli halinde gözünün adillik falan görmediğini bilir. Ama o yapılan iyiliği de asla unutmaz. Çok fazla iş hayatı için yaratıldığı söylenemez.

Çok mesuliyetlidir, ancak yabancı insanlara bağımlılık sevmez. Sevgi dolu bir ortama ihtiyacı vardır. Yalnızlığı sevmez. Kendi ayaklarının üstünde bağımsız durmayı sever.

Hepsi toparlanınca akrep kadınını elde eden, bırakmasın, çünkü o bir pırlanta. Sadece onu tutmasını bilmek önemli. Çünkü o gösterişe sunulan, o güvenli duruşun arkasında, o da mutlu bir yuvanın hayali içinde.

Akrep Burcu Kadını. Akrep burcu kadını özellikleri, Akrep burcu kadını nelerden hoşlanır, Akrep burcu kadınını etkilemenin yolları.