Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği

Akrep erkeğine fikrini sorarsanız, size mutlaka gerçeği söyleyecektir, kötü de olsa iyi de olsa. İşte onun karakterinin güzelliği burada ortaya çıkar, ancak bu doğru sözlülüğü onun çevresine pek sevimli görünmez. Emir vermeyi sever, ama kendi eleştiriye gelemez, küser, ama diğer tarafta yapılan iyiliği unutmaz.

O bir "Don Juan"dır ve etrafındaki güzel kızları eğlendirmeyi sever. Ancak gönlünün kadınını arar ve evlilikten sonra onun her şeyi ile ona ait olmasını ister, başkalarına göz ucuyla bile bakmasına izin vermez. Kıskançtır ve az iltifat eder, gerçeği söyleme yeteneği ise şaşırtıcıdır.

Akrep erkeği baba olarak katıdır ve disiplinli çocuklar yetiştirir, sayılsın ister, ancak çocuklarını her şartta çok sever, kendisini sükutu hayale uğrasalar bile. Akrep babası olan çocuklar onun ileride bu disiplinini daha iyi anlayacaklardır. Akrep erkeğinin kendi kuralları ve kanunları vardır ve onlar geçerlidir. Başkaları düşüncelerini umursamaz. Öyle çok kuralı ve kanunları vardır ki, eleştiriye de açık olmadığı için yanlış yapmaya meyillidir.

Meraklıdır, ancak çalıştığı yerde sayılsın ister, o olmazsa istifa etmeyi göze alabilir. Ancak genel olarak faydalı bir elemandır, çalışkandır ve kimsenin özeli ile ilgilenmez ve yüksek mertebeye ulaşır. Kendisine rakip onları uğraşırır ve kolay alaşağı edilmeyeceğini kanıtlar.

Akrep Burcu Erkeği. Akrep burcu erkeği özellikleri, Akrep burcu erkeği nelerden hoşlanır, Akrep burcu erkeğini etkilemenin yolları.