Akrep Burcu Sağlık

Akrep Burcu Sağlık

Bu burcun insanı sağlığına Ağustos döneminde çok dikkat etmelidir. Akrepler hastalığa karşı çok mücadelecidirler. Hasta bile olsalar güçlü iradeleri ve enerjileri ile çalışma hayatlarını aksatmazlar. Hasta olduklarını kabul edince, olayı iş gibi ele alarak iyileşmeye çalışırlar. Alınabilecek en etkili ilacı kullanmaktan çekinmezler. Hastalık konusunda sabırsız olmalarına rağmen acıya dayanıklı iyi hastalardır. Akrep insanları sağlıklarının kendi ellerinde olduğuna ve hastalıkları irade ile uzaklaştırabileceklerine inanırlar.

Akrep burcu üreme organlarını ve mideyi yönetir. Fazla yemek yerlerse sindirim sistemleri bozulabilir. İrade güçlerini calılıklarına karşın zaman, zaman enerjisiz kalırlar. Sağlığınızla ilgili yaptığınız en önemli hata, hiç esnek olmamanız. Değişen durumlara göre sizinde farklı şeyler yapmanız gerekebilir.

Diyet yaparken dikkatli olun! Çünkü aşırıya kaçarak sağlığınıza zarar verebilir. İçinizde biriken kızgınlıkları ve yoğun duyguları uygun aktivitelerle dışarı boşaltarak hem stresten kurtulabilir hem de sağlıklı olabilirsiniz. Uzun mesafe koşu ya da yüzme içinizdeki enerji ve stresi size zarar vermeye başlamadan dışarı atacaktır. Rekabetçi bir yapınız olmasına rağmen gevşemeye çalışırken yalnız olmak istersiniz.

Takım sporları size göre değil. Açık havada yürüyüş yapıp, ağırlık çalışabilir ya da jimnastik yaparak da rahatlıyabilirsiniz. Egzersizin seks hayatına olan olumlu katkısı ise ateşli Akrep burcunu motive edecektir. Akrep fiziksel olarak hareketli kişilerdir. Zor ve cesaret isteyen sporları sever, sporun hemen, hemen bütün dallarında başarılı olurlar. Bedenlerinde zayıf gördükleri bir yan varsa egzersizle güçlendirmeye çalışarak kendilerini bırakmazlar.

Akrep Burcu Sağlık. Akrep burcu erkeği sağlık, Akrep burcu kadını sağlık, Akrep burcu kadını, erkeği sağlığı.