Oğlak Burcu Kadını

Oğlak Burcu Kadını

Oğlak kadını aynı oğlak erkeği gibi, koyduğu hedefe, sağına soluna bakmadan, caydırmalara fırsat vermeden, başarıya doğru emin adımlarla ilerler ve en üst basamağa çıkar.

Oğlak kadını çekingendir ve duygularını zor gösterir, ancak çok sevgi ister. Onu elde eden erkek, onun ne akdar sempatik ve kadınsı olduğunu hemen keşfeder ve onun ekseninize girer. Flört eder, ancak çok zor "seni seviyorum" der, hatta çekingen diye bilinen Yengeç kadınından bile daha zor söyler. Aşka ve sevgiye ihtiyacı vardır, ancak izdivaç yapacağı erkekten de beklentisi vardır, kendisine varlıklı ve düzenli bir yaşam sunulmasını bekler ve o da bu koşullarda eşine saygı duymak ister.

Çoğu oğlak kadınının evlilikte de mesleğine devam etmesinin nedeni, hayat standartlarını yükseltirp, seviyeli yaşamak ve pırıl pırıl parlamak isteğidir. Oğlak kadını ev kadınlığında da başarılıdır. Titizdir ve her zaman bakımlı bir evi vardır. Orada huzur bulur.

Oğlak kadını hiçbir şeyi hafife almaz, bu onun burcunu yöneten ağır kanlı Satürn'den kaynaklıdır. O daima ciddiye alınmak ister. Onun o çok nazik ruhunu okşayacak erkeğin sadece kendine ait olmasını ister ve kıskançlığı yaralanan gururundan kaynaklanır. Oğlak kadınında sevgi biraz daha sağuk gibi algılanır, çünkü onun eşine, evine, çocuklarının bakımını ve onların yaşamlarını idare etmekten, duygularını yansıtmaya fırsat ve zamanı olmaz.

Çok tutumlu ve beceriklidir. Harcamaları kesinlikle sorumsuzca değildir. Fazla şaka kaldırmaz, onun terbiyesi ve duruşu her zaman onun için kaliteli, tam bir hanımefendi olduğunu gösterir. Oğlak kadınının eli son açıktır ve yardımseverdir, bunu çocukları ve yakınları hissederler. Ancak yerine göre de tutumlu olmasını çocuklarına öğretir.

Meslek yaşantısında şefi onu sever ve takdir eder. Onu motive etmek maaşına zam yaparak ve terfi ettirerek olur (çünkü parayı sever). Oğlak kadını her iş ortamında yolunu çizer ve bulur, bu yoğun iş temposundan kurtulmak için arada sırada dinlenmek ister. Oğlak kadını da Oğlak erkeği gibi şef olarak çok çalışır ve örnek insan olur. Bazen bu çalışma hırsı kendi kendini esir aldığı için çoğu zaman mutsuz olurlar.

Oğlak Burcu Kadını. Oğlak burcu kadını özellikleri, Oğlak burcu kadını nelerden hoşlanır, Oğlak burcu kadınını etkilemenin yolları.