Başak Burcu İş

Başak Burcu İş

İş hayatında önünüzdeki en büyük engel, başkalarının sizden daha iyi olduğuna inanmanızdır. Aslında siz karşınızdakinden çok daha yeteneklisiniz. İş hayatında Başak insanı sözüne bağlılığı ve dürüstlüğü ile parlar. O düşünebileceğiniz en iyi yardımcıdır. Bunun yanında iş ve özel hayatını kesin bir şekilde ayırır. Başak insanı iş yaşamında faydalı, özel hayatta ise sorun yaratacak birçok özelliğe sahiptir. Bu burcun insanı ideal bir iş arakadaşıdır. İş yerlerinde devamlı bir kalite için çabalarlar. Risk almaktan korkan bu burcun insanı ticaretle fazla uğraşmayı sevmez. Ama çalıştıkları yerlerde yöneticilerin en iyi yardımcılarıdır.

Yazmaya yetenekli olduğunuz için gazetecilik ya da yazarlık size uygundur. Ayrıntılara dikkat ettiğiniz için haberleri yakalamak ve karışık bilimsel olayları basite indirgemek konusunda da yeteneklisiniz. Burcunuzun özelliği olarak üretkenliğe çok önem verirsiniz. Mart ayında hangi işe girerseniz girin bu dönemdeki şansınızdan dolayı başarılı olursunuz. Ama Ekim ayındaki iş tekliflerini sıcak bakmayın. Bu ay iş hayatınızda ki en şanssız döneminizdir. Başak insanı para konusunda akıllı ve tutumlu olduğu için risk almayı sevmez. Faturaları düzenli bir şekilde saklayan Başak burcu insanı herhangi bir şey bozulunca garanti kağıtlarını çıkararak sizi zarardan kurtaracaktır. Çevreniz bu detaylı düzen alışkanlığınıza takılsa bile onlara aldırmayın. Çünkü her zaman siz kazançlı çıkıyorsunuz.

Başak burcu insanının parasını çok iyi değerlendirmesindeki en büyük etken alışveriş yaparken çok iyi araştırma yapması ve detaylara önem vermesinden gelir. Başak insanı gösterişe para harcamaz ve savurganlık yapmaz. Toprak elementi olarak para konusunda gerçekçi davranır, paranızın nelere yeteceğini, ne zaman hayır demeniz gerektiğini iyi bilirsiniz. Akıllıcadavrandığınız için ihtiyacınız olduğu zaman bir köşede mutlaka paranız vardır. Ağustosun ikinci yarısı Ekim ayının ilk yarısı parasal açıdan en şanslı dönemlerinizdir. Bu dönemde her an elinize para geçebilir. Mart ayının ikinci yarısında ise parasal olarak en dikkatli olmanız gereken dönemdir.

Başak Burcu İş. Başak burcu iş hayatı, Başak burcunun iş hayatı.