Başak Burcu Kadını

Başak Burcu Kadını

Başak kadını için seks önemli değildir. O hayat boyu bekar kalabilir. Ona küçük ama sadık bir arkadaş cevresi de yeterlidir. Veya bekar bir anne, çocuğuna iyi bir baba olmadığını düşündüğü için boşanan veya kocasını, çocuklarını bir başkası yüzünden terk edip onunla kaçan kadın da olabilir.

3 çeşit karakter vardır bu burcun kadınlarında, ama daha fazlada olabilir. Doğal yetenekleri yüzünden çözülemeyen bu kadın, iç dünyasını araştırmaya kalkan olursa, hemen geri çekilir, çok soru sorana karşı gelir ve sevmez.

Başak kadını kalite arar. Onunla evlenmek isteyene bazen yüz de çevirebilir. Başak kadını çok duygusal değildir, ama sevimlidir. Onunla evlenen adam, görevini yerine getirmiyor diye şikayet etmez, ancak bir buzdağının erimesinin daha kolay olacağını düşünür ve paylaştığı, sanki ona ait değilmiş gibi hisseder. Seks onun için önemli değildir. Onun için aile daha önemlidir. Çok ön planda olmak istemez. Terbiyelidir, düzenlidir ama göze batmak istemez. İyi bir aşçıdır. Ve sağlıklı yaşamaya özen gösterir. Çocuklar da düzenlidir, annelerini kızdırmamak için onun kurallarına uyarlar. Eşinin de şikayet etmemesi gerek, akşam eve gelirce her şeyi estetik ve güzel bulur (temiz bir ev, kurulu bir sofra vb.).

Bazen sıcaklık ve duygusal anlar yaşamak ister. Ama bu tutucu davranışı yüzünden her şeyi bozar. Onu olduğu gibi kabul etmek gerek. O tek başına ayaklarının üstünde durabilecek kapasitededir. Çalıştığı yerde faydalı bir eleman olabilir, çünkü düzen ve prensip onun için çok önemlidir. Her kuruşu iyi değerlendiren ve yatırımlarını akıllıca yapan başak kadını, her alanda güvende olmak için uğraşır.

Başak Burcu Kadını. Başak burcu kadını özellikleri, Başak burcu kadını nelerden hoşlanır, Başak burcu kadınını etkilemenin yolları.