Boğa Burcu İş

Boğa Burcu İş

Toprak elementi olarak Boğa insanı parasını sabırlı ve disiplinli bir şekilde idare eder. Zaten siz burçlar içinde yapıcı ve kurucu olarak bilinirsiniz. Güven duyabilmeniz ve mutlu olabilmeniz için bir kenarda mutlaka birikmiş paranız olur. Boğa insanı burcunun karakteristik özelliği olarak son derece güvenilirdir. Hem kendisi hem başkaları adına para kazanma yeteneği olduğu içi banka, sigorta ve güvenlik işlerinde bir çok Boğa insanı çalışmaktadır. Boğa insanının iş hayatında en şanslı ve başarılı olacağı aylar Mart ve Temmuzdur.

Ekonomik olarak da birinden yardım istemek içinde en elverişli döneminiz ise Haziran ve Kasım aylarına denk düşer. Yatırım yapmadan önce dikkatli ve uzun bir ön araştırma yapar daha sonra mantığınızı kullanarak karar verirsiniz. Uzun vadeli yatırımlar yaptığınız için acele karar vermekten kaçınırsınız. Tahvil veya hisse senedi en gözde yatırım araçlarınızdır. Bunlara yatırım yaparken de bütün olasılıkları iyice hesaplamak istersiniz. Yılsonları iş hayatınız için daima üzüntülü geçer. Bu yüzden özellikle Aralık ayının ikinci yarısından itibaren çok temkinli davranın.

Bu burcun kadınları için en elverişli iş yapma günleri perşembedir. Diğer işler için ise en uygun günler Cuma ve Pazardır.

Boğa insanının parasal olarak en şanslı oldugu ay Nisandır. Boğa insanı güzel şeyleri almayı sever. Bir şey aldığınız zaman en kalitelisiniz alırısınız. Başka insanlara abartılı gelen harcamalar size uygun gelir. Kaliteli bir restoranda yemek, bir şişe yıllanmış şarap, konforlu bir araba vazgeçemediklerinizdendir. Boğa burcunu para, güvenlik ve güzel şeyleri satın alabilmek motive etmektedir. Lükse ve konfora olan düşkünlüğünüz sizin en zayıf tarafınızdır. Güzel sanatlar, kozmetik, sigorta, emlak, kaliteli yiyecekler, şarap, değerli metaller ve taşlar bu burç tarafından yönetilmektedir. Bu alanlarda da çok başarılıdırlar. Alışveriş yapmak Boğa burcuna zevk verir. Üzerinize giyebileceğiniz yeni nir şey almak keyfinizi yerine getirecektir. Ekonomik olarak kendinizi iyi hissetmediğiniz zamanlar az da olsa kafanızı dağıtmak için bir sanat galerisi ya da müzeye gidebilir paha biçilmez değerdeki güzellikleri seyrederek vakit geçirebilirsiniz. Buralara yalnız gidin ve dolaşırken aceleci davranmayın. Yıldız haritasında önemli gezegenler gezegenler Boğa burcunda toplandığı için potansiyelinizi iyi değerlendirdiğinizde gelecekte varlıklı olabilirsiniz.

Boğa Burcu İş. Boğa burcu iş hayatı, Boğa burcunun iş hayatı.