Boğa Burcu Kadını

Boğa Burcu Kadını

Venüs, güzellik ve kadınlığın simgesi, işte Boğa kadınının en belirgin özelliği. Çoğu erkek bu kadına özenir., seks ilahlarının çoğu bu burçtandır. Yorgun erkek sevmez Boğa kadını. Evde sözü geçsin ister, ama aynı zamanda yanında da erkek ister. Ne kadar aşık olursa olsun, Boğa kadını hep mantıklıdır ve geleceğinde istikrar ve güven ister. Boğa kadınına sadık bir eş gereklidir, daldan dala konan bir kuş değildir. Çok zevlidir, evi güzeldir. Güzel giyinmeyi sever.

Sakin hayatı sever. Huzursuzluk dengesini bozar, ancak bazen bu huzursuzluğa ve kavgaya kendi sebep olur. Bir kötü söz onu mahvede ve üzer. Yufka yüreklidir ve kocasına destektir. Çocuklarına son derece iyi bir annedir. Manevi yanı kuvvetlidir ve çalışkan çocuk yetiştirmek ister. İyi aşçıdır ve elinden geldiğince karşısındakini memnun etmeye çalışır.

Romantik ve duygusaldır. İyi bir müzik, güzel bir söz onun ruhunu okşar.

Boğa kadını yalnız kalmaz. Onu sükutu hayale uğratan suçludur. Onun için en ideal meslek ev kadınlığıdır, çünkü böylelikle çok yönlü istekleri yerine getirir. Başka mesleklerde kendini sürekli eleştirir; bilmediğini bildiği için kendini sürekli sorgular ve bu onun iyi bir öğretmen veya bilim araştırmacısı olmasını sağlar. Modada çok başarılıdır. Boğa kadını çalışmayı sever ve mesuliyetleri sabırla üstlenir, çabuk değildir ama neye el atsa başarılı olur.

Uzun tartışmaları ve görüş bildirilerini çok sever, başka görüşlere de ilgi gösterir. Olaylara aşırı tepki gösterir, ancak çabucak yanlıştan dönmeyi de bilir. En güzel yanı kin tutmamasıdır. Boğa kadını herkesin önünde kendine karşı koyulmasına dayanamaz, ancak yalnızken hiç kimse onun kadar dürüstçe hatalarını itiraf etmez.

Boğa Burcu Kadını. Boğa burcu kadını özellikleri, Boğa burcu kadını nelerden hoşlanır, Boğa burcu kadınını etkilemenin yolları.